Bespreek de mogelijkheden met Tim, onze Lead Consultant
Unravel Research kijkt in het brein om marketing effectiever te maken.
Met onze ruime ervaring binnen verschillende branches helpen we je graag met jouw specifieke vraagstuk.
Staat je branche er niet tussen? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Bespreek de mogelijkheden met Tim, onze Lead Consultant
Bespreek de mogelijkheden met Tim, onze Lead Consultant
Hoe we andere klanten hebben geholpen hun marketing nóg effectiever te maken.
Benieuwd naar hoe neuromarketing-onderzoek eruit ziet? Download één van onze voorbeeldrapporten.
Elke woensdag een nieuw webinar, vol met praktische, evidence-based tips.
Zie live hoe hersenonderzoek met EEG en Eye Tracking eruit ziet en ga naar huis met drie concrete verbeterpunten voor je merk.
De laatste inzichten uit wetenschappelijk onderzoek, vertaalt in praktische inzichten en tips.
woensdag 7 juni, 12:00 uur
"Nudging en Gedragsverandering voor Pensioen"
Bespreek de mogelijkheden met Tim, onze Lead Consultant
+31 (0)30 22 71 937
Hierbij is jouw plek bevestigd voor het Neuromarketing, Retail & Beers event @ Heineken Experience.
Het event duurt van 15.00 tot en met 18.00 uur (inclusief borrel). Je kan via onderstaande links het event automatisch in je agenda zetten:
Ben je onverhoopt toch afwezig? Wil je dan een berichtje sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.? Dan kunnen we nog mensen van de wachtlijst uitnodigen.